Ośrodek wypoczynkowy

Sielanówek

Zapraszamy do naszej Orzechowej Chatki. Obiekt znajduje się w miejscowości Bierna w Kotlinie Żywieckiej. Bardzo blisko od nas do Jeziora Żywieckiego, Góry Żar, Szczyrku, ścieżek rowerowych i pieszych prowadzących do wielu innych atrakcji Beskidu Żywieckiego.

Domek "Orzechowa Chatka"

Gdzie: Bierna, województwo śląskie.
Jak dojechać: kierować się na Żywiec (17 km od Bielska-Białej, 75 km od Katowic, 90 km od Krakowa, 380 km od Warszawy, 270 km od Wrocławia). 
Ile osób może przebywać: 8 osób (maksymalnie 10 osób).
Ilość sypialni: 3 sypialnie (2x łóżka podwójne + 4 łóżka pojedyncze) + 2 rozkładane kanapy.
Łazienki: 2 łazienki z prysznicami w Orzechowej Chatce + 1 łazienka w Domku SPA.
Kuchnia: pełne wyposażenie (talerze, sztućce, przyrządy kuchenne) + lodówka + zmywarka + kuchenka mikrofalowa + płyta indukcyjna + ekspres do kawy + toster + pralka
Salon: wygodna rozkładana kanapa + fotel + stół jadalniany z krzesłami + Smart TV + PlayStation.
Udogodnienia: zabawki dla dzieci + sprzęt dla niemowlaków (krzesełko, nocnik, niania elektroniczna z kamerką) + sauna (darmowa bez limitu) + Domek SPA z wanną termalną + rowery.
Ogród: zadaszony taras + grill + ognisko + plac zabaw + trampolina + zabawki i sprzęt sportowy + basen (w sezonie letnim) + parking na kilka samochodów.

Okolica apartamentu

Okolica cieszy się popularnością wśród miłośników narciarstwa, turystyki pieszej i rowerowej oraz sportów wodnych nad Jeziorem Żywieckim i jazdy konnej, a zimą wśród ludzi kochających morsowanie. Znajdujemy się we wsi Bierna, w pobliżu Żywca, ale także Łodygowic, Pietrzykowic,  czy Zarzecza.

Za dodatkową opłatą można skorzystać z usług wykwalifikowanego masażysty.

Ferie zimowe i święta też są u nas magiczne: duża choinka, sauna i kominek z lampką wina robią swoje 🙂

W pobliżu