Ośrodek wypoczynkowy

Sielanówek

W Ośrodku Wypoczynkowym „Sielanówek” mamy do zaoferowania niesamowitą formę relaksu jaką jest kąpiel w wannie termalnej. Oprócz działania odprężającego i relaksującego kąpiel w takiej wannie niesie za sobą dobroczynne działanie na nasze zdrowie

SPA - Wanna termalna - Jacuzzi

Domek SPA jest oddzielnym obiektem zlokalizowanym obok „Orzechowej Chatki”. W domku znajduje się szatnia, łazienka oraz toaleta, dzięki temu goście z zewnątrz też mogą korzystać z dobroczynnego działania seansów. Wanna termalna posiada również funkcję jacuzzi

Taras, na którym znajduje się wanna termalna jest zadaszony, dlatego można korzystać z kąpieli w mniej sprzyjającą pogodę czy w zimne dni (czynne cały rok). Korzystanie z ręczników kąpielowych w cenie. Wanna termalna mieści maksymalnie 8 osób.

Do dyspozycji mamy różne rodzaje kąpieli w wannie termalnej:

Istnieje także możliwość skorzystania z specjalnych kąpieli: piwna, borowinowa lub drożdżowa.

SPA - Cennik

Dla osób korzystających z pobytu w Orzechowej Chatce

Jeżeli z wanny termalnej korzystają osoby będące jednocześnie gośćmi w Orzechowej Chatce to czas podgrzewania wody wanny termalnej wynosi 3 godziny. Jednorazowa kąpiel solankowa pielęgnacyjna to koszt 400 zł. Po 3 godzinach można dalej korzystać z wanny. W przypadku chęci grzania wody to każda godzina następna wynosi 50 zł.

Dla gości z Orzechowej Chatki każda następna (jedna po drugiej) kąpiel solankowa pielęgnacyjna podczas pobytu to koszt 200 zł (w okresie zimowym 250 zł). 

Dla gości z zewnątrz

Jednorazowa kąpiel solankowa pielęgnacyjna to koszt 450 zł, a każda następna kąpiel (jedna po drugiej) dla tych samych gości to 250 zł. Seans dla osób z zewnątrz trwa 3 godziny, a najpóźniejsza godzina rozpoczęcia seansu to 19:00.

Dodatkowe opłaty

Do kąpieli ziołowych, drożdżowych, piwnych, miodowych, borowinowych lub innych doliczane są kwoty dodatkowych składników mniej więcej około 50 zł. Istnieje możliwość zamówienia tacy z przekąskami regionalnymi lub szampana.